„Niepodległość - co znaczy dla mnie to słowo”

Z okazji obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości nasi uczniowie: Weronika Baraniak, Tobiasz Dobrzyński, Wiktoria Florczak, Piotr Kaczmarek, Klaudia Kula, Maksymilian Poprawa, Sylwia Psuja, Kacper Wróbel, Patrycja Żurecka  wzięli udział w gminnym konkursie patriotycznym „Niepodległość - co znaczy dla mnie to słowo”, ogłoszonym przez Samorządową Bibliotekę Publiczną w Kępnie. Zadaniem uczestników było wykonanie projektu kartki pocztowej o charakterze patriotycznym w oparciu o symbole narodowe. Serdecznie gratulujemy Maksymilianowi Poprawie z klasy IV a, który zajął II miejsce i Sylwii Psuji z klasy IV b zajęcia III miejsca. 

Gratulujemy też Milenie Majchrzak z klasy VII, która podjęła wyzwanie i napisała list z perspektywy walczącego żołnierza, co było tematem konkursu dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 3 gimnazjum.

 Udział w konkursach, to dobry sposób na odkrywanie i rozwijanie swoich talentów, ale też bardzo ważne - reprezentowanie swojej szkoły w środowisku.

 

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?