„W oczekiwaniu na wiosnę”

Dnia 5 marca w klasie 1 odbył się Klasowy konkurs recytatorski pod nazwą „W oczekiwaniu na wiosnę”. Zadaniem każdego uczestnika było nauczenie się wiersza o wiośnie i piękne jego zaprezentowanie, a także przygotowanie stroju bądź rekwizytu z materiałów, które poddawane są recyklingowi. Wyobraźnia uczniów nie miała granic - pojawiły się piękne suknie z worków, naszyjniki z nakrętek, kolorowe kwiaty z papieru, a nawet spódniczka z plastikowych butelek. Dzieci nie mając żadnych trudności z wyjściem na scenę, z wielkim zapałem i przejęciem zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie najpiękniej jak potrafiły. Jury w składzie: Pani Anna Walaszek - emerytowana nauczycielka naszej szkoły, Pani Grażyna Chrząstowska- bibliotekarka oraz Pani Teresa Brząkała- polonistka miały twardy orzech do zgryzienia wyłaniając tych najlepszych. Ostatecznie wyniki zaprezentowały się następująco:

1 miejsce- Oliwia Chrząstowska i Ksawier Tokarski

2 miejsce- Maria Żurecka i Kacper Duchnik

3 miejsce- Kaja Lesiak i Maciej Kałuża

 Za włożony trud i pracę każdy uczestnik konkursu otrzymał gromkie brawa, pamiątkowy dyplom, upominek oraz słodką niespodziankę.

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?