Mistrzostwa Gminy i Powiatu w Unihokeju

W ubiegłym tygodniu cieszyliśmy się sukcesami dziewcząt i chłopców w rozgrywkach unihokejowych. Zarówno jedni jak i drudzy zajęli 2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH GMINY (kategoria klas 7 i 8). Dzięki temu, mogli wystąpić w Mistrzostwach Powiatu, które rozegrane zostały 21 i 22 października w Łęce Opatowskiej. Tam niestety nie udało się zająć miejsc na podium, choć bliscy dokonania tego byli chłopcy, którzy dopiero po dogrywce przegrali z gospodarzami turnieju mecz o finał (1:2). Ostatecznie zajęli jednak 4 miejsce, zaś dziewczęta 5 miejsce. Szkołę reprezentowali:

Dziewczęta : Patrycja Żurecka, Maria Krzywiźniak, Natalia Smardz, Klaudia Kula, Julia Jakubczyk, Patrycja Kemska, Klaudia Szkudlarek, Milena Majchrzak, Wiktoria Wawrzyniak, Kinga Lar.

Chłopcy : Bartosz Wróbel, Mateusz Kemski, Łukasz Wasiak, Hubert Brząkała, Maciej Kubiaczyk, Adam Wawrzyniak, Dawid Kowalczyk, Damian Dyla.

Dziekujemy! 

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?