Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej

21 i 22 stycznia w naszej szkole tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej szkół podstawowych. Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy z rocznika 2005-2006 (kl. 7 i 8), drugiego dziewczęta. Nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników ze szkół w Krążkowach i Hanulinie, ulegli SP nr 3 w Kępnie i SP nr 1 w Kępnie, zajmując ostatecznie 3 miejsce. Dziewczęta z kolei ograły swoje koleżanki ze szkół w Krążkowach i Hanulinie, i zajęły 1 miejsce. Awansowały tym samym do półfinału powiatu.

Chłopcy wystąpili w skladzie: Mateusz Kemski, Szymon Peliński, Kacper Mikołajczyk, Adam Wawrzyniak, Łukasz Wasiak, Maciej Kubiaczyk, Bartosz Wróbel, Dawid Kowalczyk, Krystian Skiba, Maciej Świtoń i Hubert Brząkała.

Dziewczęta wystąpiły w składzie : Klaudia Szkudlarek, Julia Cierlak, Marysia Krzywiźniak, Klaudia Kula, Natalia Smardz, Wiktoria Wawrzyniak, Julia Jakubczyk, Patrycja Kemska, Milena Majchrzak, Amanda Famuła.

Wyniki rywalizacji chłopców :

1 m. SP nr 3 w Kępnie

2 m. SP nr 1 w Kępnie 

3 m. SP W MIKORZYNIE 

4 m. SP W Hanulinie

5 m. SP W Krążkowach 

 

Wyniki rywalizacji dziewcząt :

1 m. SP W MIKORZYNIE

2 m. SP W Hanulinie

3 m. SP W Krążkowach 

Gratulujemy wszystkim wyników i sportowej postawy! 

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?