Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej (kl. 4-6)

9 i 10 marca nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Gminy w Piłce Siatkowej klas młodszych. Pierwszego dnia do rozgrywek przystąpiły 3 szkoły. Nasze dziewczęta pokonały swoje koleżanki ze SP nr 3 w Kępnie, ale uległy dziewczynom ze SP w Krążkowach. Okazało się, że każda z drużyn wygrała jeden mecz i jeden przegrała. Stosunek setów zadecydował, że zajęliśmy 3 miejsce.

Wyniki rywalizacji dziewcząt :

1 m. SP W Krążkowach

2 m. SP nr 3 w Kępnie 

3 m. SP W MIKORZYNIE 

Reprezentowały nas : Wiktoria Florczak, Julia Ilska, Julia Rymanowska, Julia Szmata, Klaudia Kowalczyk, Zuzanna Berger, Oliwia Tokarska i Amelia Szmata. W naszej drużynie zabrakło Zuzi Muchy, której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

We wtorek rywalizowali chłopcy, a w Mikorzynie oprócz gospodarzy stawiły się jeszcze reprezentacje 3 szkół. Niestety nasi chłopcy przegrali dwa pierwsze mecze, by w ostatnim pokonać, uwaga, zwycięzcę turnieju - SP nr 1 z Kępna. Ponownie gorszy stosunek setów zadecydował, że zajęliśmy 4 miejsce.

Na pocieszenia pozostaje fakt, że siatkówka w naszej szkole cieszy się stale dużą popularnością. Cieszymy się zwłaszcza z bardzo dobrej frekwencji za zajęciach sks. Miejmy nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości.

Wyniki rywalizacji chłopców:

1 m. SP nr 1 w Kępnie

2 m. SP nr 3 w Kępnie 

3 m. SP W Krążkowach 

4 m. SP W MIKORZYNIE 

Wystąpili: Miłosz Famuła, Michał Małolepszy, Piotr Kaczmarek, Maciej Owczarek, Dawid Jakubczyk, Bartłomiej Szczepaniak, Kamil Baraniak, Tobiasz Ciurys, Dominik Lar, Filip Hurny, Wiktor Cieplik, Szymon Głowik i Jakub Michałczyk.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy zajętych miejsc! 

 

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?