Niech żyje bal….

Bal karnawałowy już za nami. W minioną sobotę, tj.25.01.2020 r. uczniowie klas V-VIII oraz nasi kochani absolwenci bawili się na szkolnym balu, który został zorganizowany przez Rodziców na Sali OSP w Mikorzynie. Oprawą muzyczną zajął się pan Grzegorz Dirbach, a także nasz absolwent Maksymilian Hanke. Wszystkich zebranych powitali przedstawiciele SU – Zuzanna Ilska i Mateusz Kemski oraz pan dyrektor Bogumił Stempin. Tradycyjnie już bal rozpoczęliśmy od zatańczenia przez wszystkich belgijki. Oczywiście dobrej zabawie towarzyszyły atrakcje. Jedną z nich była fotobudka, gdzie każdy mógł zrobić sobie  zabawną fotkę i zabrać ją do domu. Jak co roku został wybrany król i królowa balu, tym razem ten zaszczyt przypadł absolwentowi – Kacprowi Jakubczykowi oraz naszej siódmoklasistce – Patrycji Żureckiej. Gratulujemy!

Rodzice przygotowali dla wszystkich pyszny obiad oraz słodki poczęstunek. Wszyscy  świetnie się bawili, parkiet cały czas był zajęty. W doskonałych nastrojach  uczniowie rozpoczęli zasłużone ferie. Bardzo dziękujemy Rodzicom za trud i zaangażowanie w przygotowanie tak wspaniałej imprezy i z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę. 

 

 

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?