W MIKOŁAJOWYM NASTROJU!

W czwartkowy ranek, w przeddzień Mikołajek, uczniowie kl.I-III, wyjechali do kina w Ostrzeszowie, na film przygodowy " Kraina lodu II". Zobaczyli bardzo pozytywny film o dziewczynce Elsie, która obdarzona magiczną mocą, próbuje dowiedzieć się, skąd ma ten dar. Dlatego wybiera sięz siostrą Anną i przyjaciółmi Kristoffem, Olafem i Svenem w niezwykłą , niebezpieczną podróż. Z filmu wyszliśmy przekonani, że trzeba konsekwentnie walczyć o siebie i dbać o przyjaciół, bo" prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie ". 

Przygotowaliśmy dzień wcześniej własnoręcznie wykonane Mikołajki, postanowiliśmy obdarować nimi podczas spaceru uliczkami Ostrzeszowa , przypadkowych przechodniów, a nawet fryzjera. Wszyscy obdarowani byli zadowoleni i uśmiechnięci! Mamy nadzieję, że dobrze wykonaliśmy zadanie i wspaniale wpisaliśmy się w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza .

 

  • Misja szkoły

    "Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła. Niech w pracy wychowawczej wszystkie zaangażowane w nią osoby poczują się związane zadaniem ukazywania dojrzewającym ludziom, jak być człowiekiem naprawdę."

    Jan Paweł II

  • Daj znać znajomym:
Script logo
Back to top
Masz pytanie?